این‌جا شیشه تایم است؛ جایی که در آن تجربه سالیان سال فعالیت‌مان را در حوزه صنایع شیشه با شما به اشتراک می‌گذاریم تا خریدی آسان و مطمئن را برای شما رقم بزنیم. فعالیت شیشه تایم از سال 1387 شروع شد؛ زمانی که تکنولوژی تولید شیشه‌های ساختمانی مثل امروز پیشرفته نبود، با این حال ما می‌خواستیم انعکاس خلاقیت، کیفیت و نوآوری باشیم. شیشه تایم از ابتدای فعالیتش خدمات مشاوره خرید انواع شیشه را در کنار فروش آن‌ها ارائه داد و همین موضوع توانست اعتماد پیمانکاران و خریداران دیگر را به ما جلب کند.

تخصص، رمز درخشیدن ماست.

شیشه تایم در ابتدا کارش را با تولید و اجرای انواع در و پنجره‌های UPVC، آلومینیومی، نماهای شیشه‌ای و شیشه‌های ساختمانی شروع کرد. اما این تازه ابتدای مسیری بود که می‌خواستیم در پیش بگیریم. تیم متخصصان ما آماده بودند تا پروژه‌های بزرگی را در تمام کشور بر عهده بگیرند و محصولات شگفت‌انگیز و چشم نواز شیشه تایم را به هموطنان‌مان معرفی کنند. پس از گذشت زمانی کوتاه، شیشه تایم توانست به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و اجراکنندگان شیشه‌های ساختمانی در کشور تبدیل شود.

شیشه تایم: ترکیبی از دانش، مهارت و زیبایی

ما علم روز دنیا را در خدمت تولید داخلی آورده‌ایم تا بتوانیم نیازهای مشتریان را در حوزه شیشه‌های ساختمانی برطرف کنیم. ذهن خلاق و دانش متخصصان ما در کنار هم ترکیبی شگفت‌انگیز را می‌سازد که ماحصل آن، تولید انواع شیشه‌ها و اتصالات لازم برای آن‌هاست.

شیشه تایم: ایمن، پایدار و دوستدار طبیعت

 متخصصان ما در تلاشند تا هر روز بیشتر از قبل خود را به چالش بکشند و راه‌هایی نوآورانه را برای تولید انواع شیشه‌های دوجداره، سه جداره، فلوت، پارتیشن شیشه‌ای، شیشه‌های سندبلاست و ... پیدا کنند. یکی از دغدغه‌های ما با توجه به افزایش روزافزون آلاینده‌های زیست‌محیطی، تولید محصولاتی است که در کنار تأمین ایمنی ساختمان‌ها، پایدار و با محیط زیست سازگار باشد و نور و روشنایی را به زندگی هم‌وطنان‌مان بیاورد. این رسالت ماست تا با بازگرداندن متریال‌های قدیمی به چرخۀ تولید، استفاده از منابع طبیعی را به حداقل برسانیم.

هیچ مسیری بدون همسفرهای خوب، لذت‌بخش نیست

هر پیشرفتی که در این مسیر چندساله برای شیشه تایم به وجود آمده، هر پروژۀ کوچک و بزرگی که به سرانجام رسانده‌ایم و هر دست‌‌آوردی که داشته‌ایم، بدون وجود هم‌تیمی‌های باهوش، متخصص و متعهدمان امکان‌پذیر نبود. دانش، مهارت و تخصص ما در پیوند با اعضای تیم‌مان است که به ثمر می‌نشیند. حالا شیشه تایم می‌خواهد هم‌تیمی شما باشد تا ثمره یک کار گروهی بی‌نظیر را به زندگی شما هم بیاورد. فرقی نمی‌کند که یک فروشنده محلی شیشه‌های ساختمانی باشید، یک شرکت معماری جهانی داشته باشید یا این‌که بخواهید تنها برای ساختمان خودتان شیشه سفارش دهید. شیشه تایم همسفر شما برای پیمودن مسیری پرنور است.